top of page
interiérový design koupelny

KLIENTSKÉ ZMĚNY

Jedná se o možnost Individuálního přizpůsobení dispozičního řešení dosud nezrealizovaného bytu dle požadavků budoucího majitele. Zpracování klientské změny bytu je podmíněno svolením developera a na základě developerem stanovených pravidel.

podmínky developera

Umožňuje-li developer klientské změny vašeho bytu, má to zpravidla předem stanovené podmínky.  Je to nejen termín, do kterého je třeba uzavřít klientskou změnu, ale i omezení daného projektu. Dovolena bývá taková úprava bytu, která nezasahuje do nosných konstrukcí a fasády domu. Dále musí respektovat pozice instalačních jader a legislativu.

návrh interiéru

Pokud by vás zajímalo, jak by mohly vypadat jednotlivé místnosti, nabízím vám návrh interiéruDo vybraných prostor bytu navrhnu kuchyňskou linku, vestavěný i kusový nábytek, sanitu a pojednání povrchů materiálovým a barevným řešením. Výsledek bude průběžně konzultován a prezentován vizualizacemi s možností animace nebo virtuální prohlídky.

požadavky klienta

Vzhledem k vymezenému času na projekt klientské změny, je ve vašem zájmu začít řešit projekt co nejdříve. Ujasněte si vaše představy a přání, které spolu probereme. Většinou se změny týkají posunu dveří a nenosných příček. Mezi další běžné požadavky patří přeuspořádání koupelny, nebo kuchyňské linky. Občas se ale povede kompletní proměna celého bytu.

výstup

Aby byla klientská změna kompletní, je potřeba developerovi předat podklady včetně všech profesí. Zvolená varianta dispozice bude doplněna o výkresy kanalizace, vodovodu, vzduchotechniky a koncových prvků elektro. Takto zpracovaná klientská změna se odešle developerovi k odsouhlasení. Výkresy následně budou sloužit při realizaci stavby.

změna dispozice

Na základě požadavků klienta, a v souladu s podmínkami developera, je možné začít pracovat na návrhu. Průběžně tak vznikají možné varianty dispozičního řešení, které se konzultují s klientem. Součástí půdorysů  je schematické umístění nábytku, abyste měli jistotu, že se do bytu vejde vše potřebné. Je-li to potřeba, konzultuje se vybraná varianta s developerem.

realizace interiéru

Pro developera uzavřenou klientskou změnou naše spolupráce končit nemusí. Cílem všeho snažení je zrealizovaný interiér bytu. Pokud budete mít zájem, navrhnu spárořezy obkladů a dlažeb, rozkreslím truhlářské výrobky k nacenění. Pomohu vám se rozhodnout při výběru kusového nábytku, povrchových materiálů a dalších prvků interiéru. 

další služby:

bottom of page